Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_20201004_191410.jpg

Prieš 25 metus Kaliningrade (Karaliaučiuje) lietuvių kalbos mokymo pradininkai įkūrė ir užregistravo savo visuomeninę organizaciją. Nuo tada ir iki šiol lietuvių kalbos mokytojų asociacija veikliai puoselėja ne tik kalbą, bet ir etninę kultūrą ir aktyviai dalyvaują savo krašto ir Lietuvos kultūriniame gyvenime.

Lietuviai Kaliningrade »
DSC03573.JPG

2020 m. sausio 9 d. Kaliningrado lietuvių bendruomenės nariai pratęsė tradiciją – rinkosi Lietuvių skverelyje Kaliningrade prie Liudviko Martyno Rėzos skulptūros taip paminėdami šio žymaus lietuvių kultūros veikėjo 244-ąsiąs gimimo metines.

Lietuviai Kaliningrade »
IMG_20191207_132648.jpg

Gruodžio 7 d. Kaliningrado 22-oje gimnazijoje įvyko tradicinis jau 18-asis vaikų lietuviškos muzikos festivalis „Skambėk, skambėk lietuviška dainele!“.  Šioje muzikos šventėje dalyvavo 220  jaunųjų atlikėjų.

Lietuviai Kaliningrade »
MOTERIS.png

Gusevo miesto istorijos-kraštotyros muziejuje lapkričio 30 d. atidaryta klaipėdietės fotomenininkės I.Mockutės-Pocienės personalinė paroda „Apie moterį“. Parodos idėja - moters metamorfozės, daugiaprasmiškumas, įvairios vidinės būsenos. Nuotraukose esantis daiktiškumas simbolizuoja mūsų dvasinius išgyvenimus. Praeitais metais Gusevo muziejaus lankytojai turėjo galimybę susipažinti su kita menininkės personaline paroda „MUTaBOR“. Paroda veiks iki gruodžio15 d.

Lietuviai Kaliningrade »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata