Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Su naujuoju Slovakijos ambasadoriumi aptartas saugumas regione ir kova su propaganda

Sukurta 2018.10.12 / Atnaujinta 2018.10.12 14:48
  Su naujuoju Slovakijos ambasadoriumi aptartas saugumas regione ir kova su propaganda

  Spalio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko naujuoju Slovakijos  ambasadoriumi Ladislavu Babčanu, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  „Lietuva yra labai dėkinga Slovakijai už jos reikšmingą indėlį į mūsų šalies ir regiono saugumą, prisijungiant prie Kanados vadovaujamų NATO priešakinių pajėgų Latvijoje. Žinome, kad fiziškai būdami Latvijoje Slovakijos kariai užtikrina saugumą visose trijose Baltijos šalyse“, – sakė L. Linkevičius.

  Ministras taip pat pažymėjo, kad Lietuvą iš Slovakiją sieja panaši istorinė patirtis ir bendri interesai. Viena iš svarbių bendradarbiavimo sričių yra strateginė komunikacija kovoje su propaganda. L. Linkevičius išreiškė viltį, kad dvišaliai mūsų šalių santykiai toliau aktyvės ir stiprės, kad Lietuva ir Slovakija glaudžiai bendradarbiaus sprendžiant europinės, transatlantinės darbotvarkės ir kitus daugiašalius klausimus.

  Nuo 1997 metų L. Babčanas yra šeštasis Slovakijos ambasadorius Lietuvai. Slovakijos ambasadorius reziduoja Latvijoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  5Y7A3025.JPG

  Vasario 13 dieną Bratislavoje Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Slovakijos Respublikos Prezidentui Andrejui Kiskai.

  Atstovybių naujienos »
  Linkevičius Summite.jpg

  Lapkričio 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankėsi Slovakijoje, kur dalyvavo Sanglaudos draugų aukšto lygio susitikime.

  Daugiašaliai santykiai »
  tomas_razmus-2274.JPG

  Birželio 29 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Slovakijos Respublikos ambasadoriumi Peter Hatiar, reziduojančiu Rygoje. Ministras padėkojo ambasadoriui už Slovakijos vaidmenį stiprinant Baltijos šalių saugumą ir asmenines pastangas plėtojant dvišalius santykius.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata