Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Melburne surengtas regioninis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas

Sukurta 2019.04.01 / Atnaujinta 2019.04.01 16:42
  Melburne surengtas regioninis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas

  Kovo 30-31 dienomis Melburne vyko pirmasis regioninis Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietryčių Azijoje dirbančių Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas, kurį organizavo Lietuvos ambasada Tokijuje kartu su Lietuvos garbės generaline konsule Melburne, padedant Lietuvos garbės konsulams Australijoje ir vietos lietuvių bendruomenei.

  Renginyje dalyvavęs ambasadorius Gediminas Varvuolis pristatė Lietuvos garbės konsulų 2019 metų veiklos gaires ir kvietė dalintis gerosiomis praktikomis.

  Susirinkę Australijoje, Indonezijoje, Filipinuose, Malaizijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Singapūre dirbantys Lietuvos garbės konsulai, konsulų padėjėjai, pretendentai į Lietuvos garbės konsulus aptarė darbo organizavimo, konsulinės veiklos, artėjančių rinkimų, Lietuvos kultūros sklaidos, lietuvybės puoselėjimo ir Lietuvos ekonomikos skatinimo klausimus, susipažino su Melburno lietuvių iniciatyvomis švietimo ir patriotinio ugdymo srityse.

  Suvažiavimo metu surengta apvalaus stalo diskusija „Geopolitiniai pokyčiai Indijos ir Ramiojo vandenyno regione: Kinijos ir Rusijos įtaka, iššūkiai Europai“, kurioje savo įžvalgomis dalijosi Australijos ir Lietuvos akademikai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Suomijos GKonsule181125.jpg

  Lapkričio 25 dieną Suomijos Seinejokio mieste savo veiklą pradėjo Lietuvos garbės konsulė Hanne Kristiina Orrenmaa. Jai priskirta konsulinė apygarda apima Pietų Pohjanmos regioną.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata