Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Skelbiama atranka užimti vairuotojo (-os) pareigybę Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Įkelta2019.06.12

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos skelbia atranką užimti vairuotojo (-os) pareigybę. 

URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Jungtinių Tautų, Tarptautinių organizacijų ir Žmogaus teisių departamento Žmogaus teisių skyriuje Įkelta2019.06.12

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę URM Saugos kontrolės skyriuje Įkelta2019.06.12

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Saugos kontrolės skyriuje (pareiginės algos koeficientas 7,7).

Pareigybės paskirtis. Saugos kontrolės skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti Ministerijos ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių, atstovybių prie tarptautinių organizacijų, konsulinių įstaigų ir specialiųjų misijų (toliau – Diplomatinės atstovybės), fizinės apsaugos ir įslaptintų sandorių saugumo nacionalinių, NATO ir ES reikalavimų įgyvendinimą.

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Izraelio Valstybėje Įkelta2019.01.24

Praktikos metu įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje, susipažinsite su Lietuvos ir Izraelio dvišalių santykių dinamika, prisidėsite prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos.

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2019.01.07

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką. Praktikos metu susipažinsite su Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

LR nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje kviečia atlikti praktiką Gynybos patarėjo padalinyje Įkelta2018.10.25

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei) ar absolventui (ei).

Praktika Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Įkelta2018.07.02

Kviečiame studentus atlikti praktiką Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Briuselyje.

Teisės aktai, reglamentuojantys atrankas iš delegavimo rezervo Įkelta2017.07.03

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.302006/asr

Pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatai: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/b701f620b0bf11e6b844f0f29024f5ac.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata